L'entreprise Dijital Köprü ile Müşterilerinize Her Kanaldan Hızlıca Ulaşın

QNB Finansbank Dijital Köprü müşterilerine özel hizmetler ve fiyatlarımızdan yararlanmak için şimdi giriş yapın veya formu doldurun !

İndirimli konuşma paketi, ek müşteri temsilcisi ya da yöneticisi, Whatsapp ve diğer tüm kanallar üzerinden iletişim ve çok daha fazlası Mindbehind ile Dijital Köprü'de.

*Diyalog : Le site Web et les services de base d'un chatbot peuvent être utilisés dans le cadre d'un projet de développement d'un site Web. Son diyalog içerisinde birden fazla mesajlaşma olabilir.

QNB Finansbank Dijital Köprü'de MindBehind ile sizleri ne bekliyor ?

MindBehind ekibi olarak oluşturduğumuz hazır şablonları inceleyip işletmenize en uygun olanı seçebilir ve dakikalar içerisinde müşterilerinizle olan iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Plate-forme d'information pour les vétérinaires.

Dijital asistanınız sayesinde müşterilerinize anında ulaşabilir ve randevu bilgilerini düzenli takip edebilirsiniz.

L'asistanınızı dijital sitenize yalnızca 4 adımda ekleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz !

Şirket adınızı ve KVKK metninizi belirtilen yerlere yazdıktan sonra müşterilerinizin randevu bilgilerin yollanacağı e-posta adresinizi girmeniz ve önünüze çıkacak olan kodu sitenize eklemeniz yeterlidir !

MindBehind ChatBot Uygulaması Çözümü ile Müşteri İlişkilerinizi Güçlendirin !

Anında Cevaplayın
7/24 çalışan dijital asistanınız aracılığıyla müşterileriniz mesai saatleri dışında da sorularına anında yanıt bulabilirler !
Mentions légales
Müşterilerinize güncel kampanyalarınız ve yeni ürünlerinizi tanıtarak bilgilendirin !
Etkileşimi Artırın
Les sites Web sont des sites de vente en ligne et des sites de vente en ligne et des sites de vente en ligne sont des sites de vente en ligne !
Son Kanaldan Ulaşın
Une grande variété de produits et de services, ainsi qu'une grande variété de produits et de services de qualité, sont disponibles sur le site de l'entreprise.
Hızlı Destek Sağlayın
Les services d'entretien et de réparation sont assurés par la cour et les services d'entretien et de réparation de la maison, et les services d'entretien et de réparation de la maison sont assurés par les services d'entretien et de réparation de la maison.
Satışlarınızı Artırın
Müşterilerinizin istediği servise kolayca ulaşımını sağlayarak satın alma sürecini kolaylaştırın ve hızlandırın !

Şimdi Kullanmaya Başlayın !

Dijital Köprü'nün kullanıcı kısıtlaması olmadan sunduğu ChatBot Uygulaması çözümü MindBehind, %50'ye varan indirimlerle sizinle !

Démarreur
1500 TL
QNB'ye özel
750 TL
Entreprise
4000 TL
QNB'ye özel
3600 TL
Pro
9000 TL
QNB'ye özel
8100 TL